DAS – výhody

PRÁVNÍ OCHRANA PRO KAŽDÉHO ČLENA

D.A.S. – pojištění právní ochrany
Dne 19. prosince 2014 jsme slavnostně podepsali smlouvu o pojištění právní ochrany mezi D.A.S. Rechtsschutz AG, pobočka pro ČR a Nezávislým odborovým svazem Policie České republiky za přispění společnosti ERGO Pro, spol. s r. o.
D.A.S. Rechtsschutz AG poskytuje od 1. ledna 2015 právní pomoc a nepřetržitý 24hodinový právní servis na telefonním čísle 739 003 055 pro členy Nezávislého odborového svazu Policie ČR.
Účelem pojištění právní ochrany je získat pro případ právního problému silného a nezávislého partnera, na kterého se můžete kdykoliv obrátit, získat okamžitou telefonickou poradu a především finanční prostředky na advokáty, soudní poplatky, znalecké posudky a další náklady nezbytné k prosazování právních zájmů.

Mimořádná sleva 30% na všechny produkty D.A.S. pro členy NOS

Pro členy NOS a jejich rodinné příslušníky je připravena speciální nabídka pojištění právní ochrany na všechny privátní produkty D.A.S. Každý člen NOS má možnost rozšířit rozsah pojištění právní ochrany na rodinné vozidlo, nemovitost, soukromí nebo využít zvýhodněné balíčky a do pojištění tak zahrnout i jeho rodinné příslušníky.
Pro každého člena NOS jedna pojistná smlouva se slevou 30%!
Zájemce o pojištění nemusí nikam chodit, nic nepodepisuje, sjednání smlouvy je bezpapírové, online!


Pro více informací a obdržení slevového kupónu volejte 739 003 055!

Odkazy: 

Nabídku produktů DAS naleznete na: https://online.das.cz/index.html

Další informace DAS